Şehirlerarası Nakliyat

Modern toplum yaşantısında ortaya çıkan koşullar kapsamında taşınma gerekliliği oluşabiliyor. Ancak herkes için taşınma gibi bir süreç oldukça yorucu, zorlu ve maliyetli bir durumdur. Bu nedenle taşınma söz konusu olduğundan büyük endişe ve telaş başlar. Özellikle de taşınma işlemi şehirlerarası olacak ise bu süreç daha da meşakkatli bir hale gelebilir. Buna karşın profesyonel şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile birlikte bu zorlu süreci yorulmadan, kolay bir şekilde atlatabilmek mümkün oluyor. Çünkü taşınma sürecine konu olan tüm işlemleri taşınma hizmetlerinde deneyimli ve tecrübeli personeller tarafından, profesyonel hizmet standartlarına uygun olarak gerçekleştiriliyor. Böylelikle herhangi bir eşya tahribatı, can güvenliği riski veya aksamalar olmadan Türkiye’ nin her noktasına kolayca en kalabalık eşyaları bile rahatlıkla taşıyabilmek mümkün oluyor.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Uzun bir güzergahın söz konusu olduğu şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetlerinde, taşınacak eşyalara ilişkin olarak hem fiyatlandırmanın hem de taşıma süresinin net olarak belirlenebilmesi için detayların biliniyor olması gerekir. İşte bu noktada şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları tarafından, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuluyor. Bu ekspertiz çalışmasıyla deneyimli personeller, taşınacak eşyaların miktarını, niteliklerini, kaçıncı katta olduğu, asansör olup, olmadığı, park ücreti ve otoyol ücretleri gibi güzergah detaylarını kapsamlı olarak belirlemektedir. Daha sonra rapor haline getirilerek, nakliyat sözleşmesine dahil edilmektedir. Bu şekilde hem eşyaların niteliklerine uygun paketleme malzemelerinin hem de nakliye aracının taşıma gününde hazır bulundurulması hem de tüketicilerin sonradan mağduriyet yaşayabilecekleri ilave süre ve maliyetlerin söz konusu olmamasını sağlayabiliyor.

Hızlı ve Güvenli Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Günümüzde şehirlerarası nakliyat firmaları tarafından taşıma süreleri genellikle yakın illerde eşya yoğunluğuna da bağlı olarak 1 günlük ortalamayla, daha uzak illerdeki taşımalara ise 2 ile 3 günlük bir taşıma süreci vermektedir. Tüm bu detaylar, taşıma öncesi verilen ekspertiz hizmetiyle belirlenerek, önceden tüketiciye belirtilmektedir. Böylelikle tüketicilerin tüm program ve planlamalarını bu doğrultuda yapabilmesine yardımcı olunurken, deneyimli personeller ile herhangi bir gecikmenin söz konusu olmaması güvencesi de veriliyor. Bu şekilde de tüketicilerin yaşanan aksamalardan doğabilecek mağduriyetlerine yönelik hak sahibi olabilmeleri de kurumsal hizmet yapısı kapsamında etkin biçimde sağlanıyor.