Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Resmi Web Sitemize Ve Şehirlerarası Nakliye Hizmetlerimize Hoş Geldiniz

Şehirlerarası Nakliyat Varan Nakliyat ile şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirlerarası taşımacılığın’da konforlu ve pratik bir şekilde yapıldığını biliyor musunuz ? Varan Nakliyat firması ile bir ilden başka bir ile taşınmak artık çok kolay ve çok hızlı geniş araç filomuz ile Türkiye’nin 81 iline kesintisiz ev ofis taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Şehirlerarası Nakliye hizmetleri çok zor yapılan bir iş olduğu için çok da riskli bir  iştir. Biz bu zor ve riskli işi severek yaptığımız için bu süreçteki tüm zorlukları ortadan kaldırarak sizlere keyifli anlar yaşatıp taşınma stresinizi de beraberinde ortadan kaldırıyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası Nakliyat hizmetleri sunan firmamız 1978 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe olup iller arası eşya taşımacılığı ve eşya saklama depoları ile tüm müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmaktadır, sizde Varan nakliyat ailesine katılıp tüm yeniliklerden ve tüm indirimlerden haberdar olmak isterseniz bizi arayıp bize referans olmanız yeterlidir. Şehirler arası taşımacılık alanında profesyonelleşen firmamız entegre çözümler üreterek eşyalarınızı istediğiniz il ve ilçeden istediğiniz il ve ilçeye naklediyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat  süreçlerinde sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Tüm eşyalarınızın ambalajı bize aittir.
 • Mobilyalarınızın monte ve demontesi firmamıza aittir.
 • Beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunuyoruz.
 • Elektronik eşyalarınız için elektrikçi personel gönderiyoruz.
 • Eşyalarınız için minimum 15.000 tl maximum 90.000 tl eşya değeri sigorta yapıyoruz.
 • İsteğe bağlı vip veya parsiyel araç gönderiyoruz.
 • Tam teşekkürlü hizmet sunup %100 memnuniyet sağlıyoruz aksi taktirde ücret almıyoruz.

yukarıda şehirlerarası nakliye nakliye hizmetlerinde sunduğumuz hizmetleri kısaca özetledik lütfen inceleyiniz

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası nakliyat fiyatları araştırması yapıyor iseniz firmamız ile görüşmeden karar vermeyin deriz çünkü iddalıyız şehirlerarası ev taşıma sektöründe firmamız en ön saflarda olup bütçenize göre sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Tüm işimiz siz değerli müşterilerimizi memnun ederek bize referans olmanızı sağlamaktır, çünkü referanslarımız bizim için çok büyük bir müşteri kitlesi oluşturup daha iyi bir hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Profesyonel Şehirlerarası Taşımacılık Ücretleri arayışlarınızda size ve ailenize kurumsal sigortalı hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de ki şubelerimiz 

 1. Tekirdağ   
 2. Çorlu
 3. Silivri
 4. Uşak
 5. Balıkkesir
 6. İzmir
 7. Antalya
 8. Adana
 9. Edirne
 10. Mersin
 11. Manisa
 12. Kırıkkale
 13. Alanya