Ofis Taşıma

Ofis taşıma web sitemize hoş geldiniz. Bu makalemizde VARAN Nakliyat olarak İstanbul ofis ve büro taşımacılığı süreçlerin de sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi vereceğiz, ofis taşıma işlemi oldukça zor bir iştir çünkü metre karesi büyük olan iş yerlerinin toplanma ve taşıma işlemine hazır hale gelmesi bir hayli uzun sürmektedir. Biz İstanbul  ofis taşımacılığı olarak hızlı ve pratik bir şekilde ofis malzemerinizi A’dan Z’ye kolileyip ve ambalajlayarak ambajladığımız eşyaları ve kolilediğimiz malzemeleri etiketleyerek taşıma sürecine hazır hale getiriyoruz.

İstanbul ofis taşıma firmaları

Istanbul ofis taşıma firmaları arasında ilk saflarda olan şirketimiz yeni yeni filizlenen eşya sigortalama hizmetleri de sunmaktayız. Sigortalı ofis taşımacılığı ve Sigortalı şirket taşıma taleplerinizde en güvenli şirket nakliyesi gerçekleştiren firma olmaktan gurur duyarız. İş yeri taşımacılığı konusunda uzamnlaşan ekibimiz ve işin ehli olan şirketimiz çağrı merkezleri gibi büyük kurumların  ve kuruluşların çalışma ortamlarını yeni bir çalışma ortamına taşımak için 7/24 hizmetinizde sizde ofis büro veya küçük iş yerlerinizi taşımak için bir nakliye şirketi arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu bildirmekte fayda var.

Ofis taşıma fiyatları %18 indirimli

Ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen bizi 0551 989 30 32’den arayınız, fiyat hesaplarken kare metre ve kat durumlarınız göz önüne alınarak fiyat hesaplama formu doldurulur. Ofis taşımacılığı fiyatları oldukça uygun olup sigortalıdır. büro taşımacılığı ücretleri m3’e bağlı olarak değişmekle beraber mobilya yoğunluğu ve taşınacak yerler arasındaki mesafeyi göz önüne alarak hesaplanmaktadır.