Kurtköy Ev Taşıma Hizmetlerimize Hoş Geldiniz ! Kurtköy ilçesinde siz değerli müşterilerimize ev eşyası taşıtma taleplerinizde sizlere yardımcı oluyor ve pratik çözümler üreterek ev eşyalarınızı büyük bir titizlik ile taşıyoruz.

Kurtköy Mahallesinde sizlere ev taşıma hizmetimiz hakkında bilgi verelim ve sunduğumuz hizmetleri anlatan bir makale ile size özet geçelim öncelikle daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayınız.

Ev taşıma şirketleri
Ev taşıma şirketleri

Kurtköy ev taşımacılığı hizmetleri sunarken önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur bu yüzden den uzun yıllardan beridir hizmet profilimizi değiştirmeden tam teşekkürlü bir ev taşıma hizmeti sunmak için 7/24 size bir telefon kadar yakınız. İstanbul’un tüm il ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye geneli şehirler arası ev taşıma şehir içi ev taşıma gibi taleplerinizde sizlere kurumsal hizmetler sunuyoruz.

Kurtköy EV TAŞIMA FİYATLARI

Kurtköy ev taşıma fiyatları hakkında sizlere bilgi sunabilmemiz adına öncelik ile evinize ücretsiz ekspertiz göndererek eşyalarınızı keşif ettiriyoruz ardından sizinle bir taşıma raporu hazırlayarak size en uygun taşıma fiyatını çıkarıyoruz. Bütçenize uygun bir şekilde evinizi taşıtmanın mutluluğunu yaşarken ekibimiz hızlı ve pratik bir şekilde ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı taşır yeni evinize de yerleştirir siz bu stresli süreçte ise sadece çalışan personellerimize referanslık yaparak eşyaların konulacağı yeri gösterirsiniz.

Ev taşıma hizmetleri
Ev taşıma hizmetleri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz / Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir

  • Taşınacak tüm eşyalarınız için sigorta poliçesi hazırlıyoruz.
  • Mobilyalarınızın monte ve de-montesini yapıyoruz.
  • Beyaz eşyalarınızın tesisatçılığını yapıyoruz.
  • Elektronik eşyalarınızın söküm ve bağlantılarını gerçekleştiriyoruz.
  • Askılık giysileriniz için portatif dolap gönderiyoruz.
  • Buzdolabındaki dondurulmuş yiyecekleriniz için özel dolap kutu gönderiyoruz.
  • Televizyon kutunuz yok ise taşıma raporunda yazdığımız tv ölçülerinde taşıma esnasında tek kullanımlık tv kutusu gönderiyoruz.
  • Mutfak kırılacakları ve yemek takımlarının taşınması için özel fıçı koli ve havalı pıtpıt göndererek kırılacak eşyaları tek tek sarıp kutulara yerleştiriyoruz.
  • Taşıma esnasında size sürpriz  fiyatlar çıkarmadan sabit fiyat garantisi ile eşyalarınızı taşıyoruz.

 

Ev Eşyası Taşıma
Ev Eşyası Taşıma

Kurtköy ASANSÖRLÜ Ev Taşıma Şirketleri

Kurtköy asansörlü ev taşıma şirketleri arasında en ön saflarda sizlere hizmet sunan firmamız ancak ve ancak tuzla ilçesi içerisinde bütçenize göre taşıma gerçekleştirmez fiyatlarımız tüm il ve ilçeler için geçerlidir. Kurtköy ucuz ev taşımacılığı firmaları arasında ön saflarda olmamızın temel kaynakları yüksek derecede müşteri memnuniyeti olmakla beraber müşterilerimizin bize referans olmasıdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız

Kurtköy Ev Taşımacılığı Ücretleri İçin Tıklayınız

Leave a Comment