Ev Eşyası Taşıma

Ev eşyasını taşımak, genel bilinenin aksine kolayca her koşulda gerçekleştirebilecek bir işlem değildir. Eşyaların güvenliği, taşıma sürecinin sürprizlerden yoksun olması ve tabii ki düşük maliyetli olması açısından profesyonel ev eşyası taşıma hizmetlerinden yararlanılması gerekir. Her geçen gün daha da büyüyen yeni nesil hizmet sektörlerinden birisi olan nakliyat sektörü, son derece zorlu ve yorucu taşıma sürecinin en basit şekilde atlatılabilmesine yardımcı oluyor. Tüm sürecin ev eşyalarının taşınması konusunda uzmanlığı bulunan personeller tarafından gerçekleştirilmesiyle, herhangi bir işlem gerçekleştirilmesine gerek kalmadan, zorlu taşıma işlemi tamamlanabiliyor.

Ev Eşyası Taşıma İçin Özel Paketleme Malzemeleri

Eşyaların dışarıdan gelebilecek her türlü darbe ve etkiye karşı güvenle taşınabilmesi için doğru şekilde paketlenmesi gerekir. Özellikle eski dönemlerde amatörce ve uygun olmayan koşullarda gerçekleştirilen taşımalarda eşyaların kırılması, çizilmesi vb. fiziksel tahribata uğramasıyla çok sık karşılaşıyordu. Bu durumda adeta “astarı yüzünden pahalıya gelme” olarak tabir edilen bir tablonun ortaya çıkmasına neden oluyordu. Bu sebeple profesyonel ev eşyası taşıma firmaları tarafından her eşyanın niteliklerine uygun yeni nesil paketleme malzemeleri kullanıyor. Eşyaların nitelik, şekil ve büyüklüğüne göre özel olarak üretilmiş olan paketleme malzemeleri ile tüm eşyalar, uzman taşıma personelleri tarafından paketlenmektedir. Böylelikle taşıma sırasında dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı ve güven altında olması sağlanır.

Sigortalı Ev Eşyası Taşıma

Kurumsal evden eve nakliyat hizmetlerinde sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak tüm eşyalar ve taşımaya konu olan tüm detaylar rapor doğrultusunda tespit edilir. Bu rapor doğrultusunda nakliyat sözleşmesi oluşturulur. Böylelikle de ev eşyası taşıma fiyatları başta olmak üzere tüm taşıma sürecine ilişkin her detay sözleşme dahilinde yer alır. Böylelikle taşıma süreci yasal zeminde güvenceye alınır. Aynı zamanda da sözleşme kapsamında sigortada uygulanarak, eşyaların paketlenme işlemlerinden, tüm taşıma süreci sonucunda paketlerinden çıkartılana dek taşıma firmasının yasal sorumluluğunda olması sağlanıyor. Böylelikle taşıma işlemlerinden kaynaklanabilecek her türlü eşya tahribatı ve mağduriyetlerinin yasal standartlarda karşılanarak, son derece profesyonel ve güvenli bir nakliyat hizmetinden ev eşyası taşıma çalışmalarında da yararlanılabilmesi sağlanır.